Ingrid Roth olja på duk

Ingrid Roth olja på duk
Ingrid Roth olja på duk
Ingrid Roth olja på duk
Ingrid Roth olja på duk
Ingrid Roth olja på duk
Ingrid Roth olja på duk

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

INGRID ROTH (född 1958), Saft med röda bullar, signerad I. Roth, olja på duk, 73x69 cm

376524

2016-04-17