Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGELLAMPETT, för 2 ljus, förgylld och skuren dekor av lagerkvistar och rosett, fasetterat glas, ca 54x32 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Underdel med senare dekor av lagerkvistar, krönet möjligtvis ej tillhörande, möjligen ram/spegel

376546

2016-04-16