Gatubelysning/fasadlykta
Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
GATUBELYSNING/FASADLYKTA, 1900-talets andra hälft, svärtad lättmetall och glas, enligt uppgift tidigare uppsatt i Gamla Stan, Stockholmhöjd ca 90, djup ca 90 cm
Bruksslitage, en lös dekorationsdel, extra lykttopp medföljer
376548
2016-04-14