Gatubelysning/fasadlykta

Gatubelysning/fasadlykta
Gatubelysning/fasadlykta
Gatubelysning/fasadlykta
Gatubelysning/fasadlykta

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

GATUBELYSNING/FASADLYKTA, 1900-talets andra hälft, svärtad lättmetall och glas, enligt uppgift tidigare uppsatt i Gamla Stan, Stockholmhöjd ca 90, djup ca 90 cm

Bruksslitage, en lös dekorationsdel, extra lykttopp medföljer

376548

2016-04-14