Kent Lindfors oljemålning

Kent Lindfors oljemålning
Kent Lindfors oljemålning
Kent Lindfors oljemålning
Kent Lindfors oljemålning
Kent Lindfors oljemålning
Kent Lindfors oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KENT LINDFORS (född 1938): "Rivningskåk", signerad K Lindfors, olja på duk, 23x23

376562

2016-05-01