Väggspegel Karl Johan

Väggspegel Karl Johan
Väggspegel Karl Johan
Väggspegel Karl Johan
Väggspegel Karl Johan
Väggspegel Karl Johan
Väggspegel Karl Johan

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGSPEGEL, 1800-talets första del, Karl Johan, mahogny, bemålad glasdekor, höjd ca 72x35 cm

Fanerskador

376566

2016-04-14