Spegel
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SPEGEL, Italien, barock, svärtad samt förgylld skuren dekor, ca 108x75 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
slitage, något löst krön möjligtvis kompletterad blomma, senare ytbehandling
376569
2016-04-17