Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SPEGEL, Italien, barock, svärtad samt förgylld skuren dekor, ca 108x75 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

slitage, något löst krön möjligtvis kompletterad blomma, senare ytbehandling

376569

2016-04-17