Spegel
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPEGEL, valnöt samt förgylld metall, senbarock, dekor av blomsterslingor, delvis originalglas, ca 123x57 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Renoverad och kompletterad, nedre glaset utbytt
376572
2016-04-17