Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGEL, valnöt samt förgylld metall, senbarock, dekor av blomsterslingor, delvis originalglas, ca 123x57 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Renoverad och kompletterad, nedre glaset utbytt

376572

2016-04-17