Ted Kurahara kol

Ted Kurahara kol
Ted Kurahara kol
Ted Kurahara kol
Ted Kurahara kol
Ted Kurahara kol
Ted Kurahara kol
Ted Kurahara kol
Ted Kurahara kol

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TED KURAHARA (USA): "Double portrait white & black", signerad och daterad a tergo Kurahara 1983-84, olja på pannå, 45x92 cm styck

376575

2016-05-01