Flygplansmodell

Flygplansmodell
Flygplansmodell
Flygplansmodell
Flygplansmodell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLYGPLANSMODELL, Fermo model factory, 60/70-tal, SAS DC9 i målad metall med ställ

Smärre slitage.

376582

2016-04-17