Knut Hanqvist

Knut Hanqvist
Knut Hanqvist
Knut Hanqvist
Knut Hanqvist
Knut Hanqvist
Knut Hanqvist

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNUT HANQVIST (1904-1981): Utsikt från fönster, signerad och daterad K. Hanqvist -42, olja på duk, 54 x 46 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

376586

2016-04-17