Johan Johansson oljemålning

Johan  Johansson oljemålning
Johan  Johansson oljemålning
Johan  Johansson oljemålning
Johan  Johansson oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN JOHANSSON (1879-1951): "Väg vid Löderup", motiv från Kåseberga, signerad Joh. Johansson, olja på pannå, ca 42x51 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

376590

2016-04-17