Herman Müller akvarell
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
HERMAN MÜLLER (1840-1919): Skärgårdsmotiv med båtar, signerad och datertad H.Müller 1896, akvarell, ca 23x28 cm
Kuntoraportti
376592
Päivämäärä:
2016-04-14