Fickur 18k guld

Fickur 18k guld
Fickur 18k guld
Fickur 18k guld
Fickur 18k guld
Fickur 18k guld
Fickur 18k guld
Fickur 18k guld
Fickur 18k guld
Fickur 18k guld
Fickur 18k guld
Fickur 18k guld
Fickur 18k guld

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

FICKUR, 18 k guld, sannolikt Frankrike, riklig dekor, diameter ca 33 mm, klockkedja i förgyllt silver medföljer, totalvikt exkl. kedja ca 36 g

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, saknar krona

376597

2016-04-17