Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FICKUR, 18 k guld, sannolikt Frankrike, riklig dekor, diameter ca 33 mm, klockkedja i förgyllt silver medföljer, totalvikt exkl. kedja ca 36 g
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, saknar krona
376597
2016-04-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner