Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973): Le Vieux Roi, litografi, 1959, stämpelsignerad, upplaga 1000, I. bladmått ca 66,5x51 cm

376599

2016-04-14