Birger Lundquist

Birger Lundquist
Birger Lundquist
Birger Lundquist
Birger Lundquist

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER LUNDQUIST (1910-52): Porträtt av Ragnar Sandberg i Torekov, signerad och daterad Torekov 1947, tuschteckning, 27x19 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

376601

2016-04-17