Ateljé Lyktan lampor Arcade
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ATELJÈ LYKTAN, golv- samt bordslampa, modell Arcade, 1970-/80-tal, design Richard Carruthers, förkromad plåt, höjd ca 130 respektive 52 cm
Bruksslitage, raster saknas, ej funktionstestade
376603
2016-04-17