Ateljé Lyktan lampor Arcade

Ateljé Lyktan lampor Arcade
Ateljé Lyktan lampor Arcade
Ateljé Lyktan lampor Arcade
Ateljé Lyktan lampor Arcade
Ateljé Lyktan lampor Arcade
Ateljé Lyktan lampor Arcade
Ateljé Lyktan lampor Arcade
Ateljé Lyktan lampor Arcade
Ateljé Lyktan lampor Arcade
Ateljé Lyktan lampor Arcade
Ateljé Lyktan lampor Arcade
Ateljé Lyktan lampor Arcade
Ateljé Lyktan lampor Arcade
Ateljé Lyktan lampor Arcade

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ATELJÈ LYKTAN, golv- samt bordslampa, modell Arcade, 1970-/80-tal, design Richard Carruthers, förkromad plåt, höjd ca 130 respektive 52 cm

Bruksslitage, raster saknas, ej funktionstestade

376603

2016-04-17