Ebba Pauli

Ebba Pauli
Ebba Pauli
Ebba Pauli
Ebba Pauli

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EBBA PAULI (1873-1941): "Från Tranarö", mongramsignerad EHP och daterad 1933, olja på pannå, ca 32x27 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

376610

2016-04-17