EMITSLÖF DEJMO, Ulla Britta, oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMITSLÖF DEJMO, Ulla Britt, oljemålning på pannå, signerad daterad 75, 31x41. Heminteriör

376620

2016-04-20