Gravyrer
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAVYRER, 1 par, 1700-tal, motiv av Gustav III och mytoliska motiv, efter Joh Fredrik Martin, ca 17x20 cm vardera
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
smärre enstaka fläckar
376622
2016-04-17