Bordslampa i nysilver

Bordslampa i nysilver
Bordslampa i nysilver
Bordslampa i nysilver
Bordslampa i nysilver
Bordslampa i nysilver
Bordslampa i nysilver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, nysilver, rik ornamenterad genombruten dekor, höjd ca 62 cm ink skärm

Slitage, smäre bristningar

376623

2016-04-14