Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, nysilver, rik ornamenterad genombruten dekor, höjd ca 62 cm ink skärm
Slitage, smäre bristningar
376623
2016-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här