Arnold motorcykel
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARNOLD MOTORCYKEL med förare, 1930-tal, litograferad plåt i ett flertal färger, märkt "A643" på framskärmen, hjul helt i plåt, urverksdriven, längd ca 19 cm
Lyktglas saknas, blixtfunktion defekt, blekt, lackskador
376631
2016-04-15