Arnold motorcykel

Arnold motorcykel
Arnold motorcykel
Arnold motorcykel
Arnold motorcykel
Arnold motorcykel
Arnold motorcykel

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARNOLD MOTORCYKEL med förare, 1930-tal, litograferad plåt i ett flertal färger, märkt "A643" på framskärmen, hjul helt i plåt, urverksdriven, längd ca 19 cm

Lyktglas saknas, blixtfunktion defekt, blekt, lackskador

376631

2016-04-15