Hugo Gehlin oljemålning

Hugo Gehlin oljemålning
Hugo Gehlin oljemålning
Hugo Gehlin oljemålning
Hugo Gehlin oljemålning
Hugo Gehlin oljemålning
Hugo Gehlin oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGO GEHLIN (1899-1953), troligen: Motiv från Västerås, varav en monogramsignerad och signerad samt en daterad -16, blandteknik, snarlika mått ca 12x15 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

376642

2016-04-17