Hugo Gehlin oljemålning
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HUGO GEHLIN (1899-1953), troligen: Motiv från Västerås, varav en monogramsignerad och signerad samt en daterad -16, blandteknik, snarlika mått ca 12x15 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
376642
2016-04-17