Knut Hanqvist olja på duk samt skissblock

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNUT HANQVIST (1904-1981): (3), Modeller, olja på duk, varierande mått, SKISSBLOCK, 5 st, innehållande teckningar o akvareller

376647

2016-04-14