Örhängen

Örhängen
Örhängen
Örhängen
Örhängen
Örhängen
Örhängen
Örhängen
Örhängen
Örhängen
Örhängen

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ÖRHÄNGEN, 1 par, 18 k guld, kaméer, skuret snäckskal, föreställande klassiska kvinnoprofiler, Finland 1960-tal, finska kontrollstämplar, längd 12,5 cm, totalvikt ca 33 g

Obetydligt slitage

376652

2016-04-18