Örhängen
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18 k guld, kaméer, skuret snäckskal, föreställande klassiska kvinnoprofiler, Finland 1960-tal, finska kontrollstämplar, längd 12,5 cm, totalvikt ca 33 g
Obetydligt slitage
376652
2016-04-18