Axel Fridell etsning
2016-04-14
376665
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL FRIDELL (1894-1935), skogsdunge, 1930, signerad A Fridell, monogramsignerad och daterad i plåten AF 1930, etsning, 14x16 cm