Axel Fridell etsning

Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935), skogsdunge, 1930, signerad A Fridell, monogramsignerad och daterad i plåten AF 1930, etsning, 14x16 cm

376665

2016-04-14