Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL FRIDELL (1894-1935), skogsdunge, 1930, signerad A Fridell, monogramsignerad och daterad i plåten AF 1930, etsning, 14x16 cm
376665
2016-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här