Herrfickur
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HERRFICKUR, silver, John Ward, 1800-talets första del, förgyllt verk, nr 2690, vitemaljerad urtavla, arabiska siffror, verk och urtavla märkta John Ward, London, diameter 70 mm, nyckel medföljer
Bristning på frånsida, gravyr, repor.
376671
2016-04-17