Herrfickur

Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur
Herrfickur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERRFICKUR, silver, John Ward, 1800-talets första del, förgyllt verk, nr 2690, vitemaljerad urtavla, arabiska siffror, verk och urtavla märkta John Ward, London, diameter 70 mm, nyckel medföljer

Bristning på frånsida, gravyr, repor.

376671

2016-04-17