Omega fickur silver

Omega fickur silver
Omega fickur silver
Omega fickur silver
Omega fickur silver
Omega fickur silver
Omega fickur silver
Omega fickur silver
Omega fickur silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OMEGA, fickur, silver, dekor i niello, förgylld ryttare, förgylld klockkedja medföljer, diameter 50 mm

Bruksslitage

376683

2016-04-17