Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
RIEDLER*** (Spansk skola 1800-talets andra hälft): Porträtt av kvinna med solfjäder i hand, signerad Riedler, olja på duk, 73x58 cm
Ram med skador
376690
2016-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här