Riedler *** spansk skola olja

Riedler *** spansk skola olja
Riedler *** spansk skola olja
Riedler *** spansk skola olja
Riedler *** spansk skola olja

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

RIEDLER*** (Spansk skola 1800-talets andra hälft): Porträtt av kvinna med solfjäder i hand, signerad Riedler, olja på duk, 73x58 cm

Ram med skador

376690

2016-04-17