Slev silver England 1800-tal

Slev silver England 1800-tal
Slev silver England 1800-tal
Slev silver England 1800-tal
Slev silver England 1800-tal
Slev silver England 1800-tal
Slev silver England 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SLEV, silver, England, 1800-tal, handtag av horn, längd ca 41,5 cm

Slitage, handtag delvis löst

376692

2016-04-14