Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSPENDYL, mässing, 1800-talets slut, i form av man bärandes på bomullssäck, urverket märkt Maple & Co Paris, höjd ca 40 cm, nyckel finns

Slitage

376696

2016-04-14