Gueridon

Gueridon
Gueridon
Gueridon
Gueridon
Gueridon
Gueridon
Gueridon
Gueridon
Gueridon
Gueridon

Klubbat för:

10 500 SEK

3 000 SEK

GUERIDON, 1900-tal, förgylld, dekor av man med vindruva, höjd 93 cm

Slitage

376698

2016-04-14