Lockpokal karaffer

Lockpokal karaffer
Lockpokal karaffer
Lockpokal karaffer
Lockpokal karaffer

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOCKPOKAL, KARAFFER, 1 par, 1800-talets slut, sannolikt Böhmen, överfång, graverad dekor av naturscen respektive blomster, höjd ca 16-30 cm

Lockpokal med minimalt nagg på fot

376705

2016-04-15