Reinhold Ljunggren litografier
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (2) landskap med kanal signerad R. Ljunggren, 296/310 färglitografi, vinterlandskap signerad R Ljunggren, tryckytans mått ca 27,5 x 40,5 cm samt vinterlandskapet ca 51,5 x 33 cm
376706
2016-04-17