Reinhold Ljunggren litografier

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (2) landskap med kanal signerad R. Ljunggren, 296/310 färglitografi, vinterlandskap signerad R Ljunggren, tryckytans mått ca 27,5 x 40,5 cm samt vinterlandskapet ca 51,5 x 33 cm

376706

2016-04-17