Gert Marcus Affischkonst

Gert Marcus Affischkonst
Gert Marcus Affischkonst

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GERT MARCUS (1914-2008): "Marcus Moderna Museet 1986" - Figurkomposition i rött och grönt, serigrafi, signerad och numrerad Marcus 9/100, 100x70 cm

Kantveck

376713

2016-04-15