Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GERT MARCUS (1914-2008): "Marcus Moderna Museet 1986" - Figurkomposition i rött och grönt, serigrafi, signerad och numrerad Marcus 9/100, 100x70 cm
Kantveck
376713
2016-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här