Luigi Amato Man med urna

Luigi Amato Man med urna
Luigi Amato Man med urna
Luigi Amato Man med urna
Luigi Amato Man med urna
Luigi Amato Man med urna
Luigi Amato Man med urna

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LUIGI AMATO (Italien, 1898-1961), läsande kvinna, signerad L Amato, olja på duk, 70 x 50 cm

376717

2016-04-15