Ernsest Borough Joh

Ernsest Borough Joh
Ernsest Borough Joh
Ernsest Borough Joh
Ernsest Borough Joh
Ernsest Borough Joh
Ernsest Borough Joh
Ernsest Borough Joh
Ernsest Borough Joh

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERNEST BOROUGH JOHNSON (1869-1940), (2) "O Lord Save the People", signerad och daterad 1916, numrerad No. 1 av "6 prints only", 41x75 cm, Människostudier, signerad, med påskrift "Very limited issue, Stone destroyed", litografi, 36x22 cm

Gulnade, fuktfläckar

376724

2016-04-19