Vas Karl Lindeberg

Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg
Vas Karl Lindeberg

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARL LINDEBERG, vas, Kosta, glas, jugend, överfång i lila med etsad dekor av violer, matterad fond, signerad Kosta K Lindeberg, höjd ca 25,5 cm

Mynningen med obetydlig nagg

376729

2016-04-15