Vaser penselvas Kina 1900-tal

Vaser penselvas Kina 1900-tal
Vaser penselvas Kina 1900-tal
Vaser penselvas Kina 1900-tal
Vaser penselvas Kina 1900-tal
Vaser penselvas Kina 1900-tal
Vaser penselvas Kina 1900-tal
Vaser penselvas Kina 1900-tal
Vaser penselvas Kina 1900-tal
Vaser penselvas Kina 1900-tal
Vaser penselvas Kina 1900-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 2 st, PENSELVAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekorer i emaljfärger, höjd ca 22-39 cm

Nagg, spricka, slitage

376737

2016-04-15