Golvvas Kina 1900-tal

Golvvas Kina 1900-tal
Golvvas Kina 1900-tal
Golvvas Kina 1900-tal
Golvvas Kina 1900-tal
Golvvas Kina 1900-tal
Golvvas Kina 1900-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger av figurscen, höjd ca 56 cm

Nagg på fotringen, slitage

376743

2016-04-15