Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1940/50-tal, 3-lådig, tapetserat, tapet "Vårklockor" design Josef Frank för firma Svenskt Tenn, höjd ca 72, 90x43 cm
Smärre slitage, senare tapetserad, tapet med mindre lagningar
376749
2016-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här