Byrå 1940/50-tal

Byrå 1940/50-tal
Byrå 1940/50-tal
Byrå 1940/50-tal
Byrå 1940/50-tal
Byrå 1940/50-tal
Byrå 1940/50-tal
Byrå 1940/50-tal
Byrå 1940/50-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1940/50-tal, 3-lådig, tapetserat, tapet "Vårklockor" design Josef Frank för firma Svenskt Tenn, höjd ca 72, 90x43 cm

Smärre slitage, senare tapetserad, tapet med mindre lagningar

376749

2016-04-15