Eterna matic armbandsur
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ETERNA MATIC, armbandsur, stål, Centenaire, 1960-tal, mekaniskt urverk, silverfärgad urtavla, stavindex, centrumsekund, datum, plexiglas, svart läderband, diameter 34 mm
Ej funktionstestad, glas med smärre repor, visare med korrosion
376753
2016-04-15