Eterna matic armbandsur

Eterna matic armbandsur
Eterna matic armbandsur

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ETERNA MATIC, armbandsur, stål, Centenaire, 1960-tal, mekaniskt urverk, silverfärgad urtavla, stavindex, centrumsekund, datum, plexiglas, svart läderband, diameter 34 mm

Ej funktionstestad, glas med smärre repor, visare med korrosion

376753

2016-04-15