Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅLAR, 2 st, MINIATYRVAS, FAT, porslin, Kina, olika dekorer i emaljfärger, diameter ca 9-14 cm, vasens höjd ca 7 cm
Vasen med nagg, slitage
376757
2016-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här