Skålar 2 st, miniatyrvas, fat, Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, 2 st, MINIATYRVAS, FAT, porslin, Kina, olika dekorer i emaljfärger, diameter ca 9-14 cm, vasens höjd ca 7 cm

Vasen med nagg, slitage

376757

2016-04-15