Ivan Bergdahl oljemålning

Ivan Bergdahl oljemålning
Ivan Bergdahl oljemålning
Ivan Bergdahl oljemålning
Ivan Bergdahl oljemålning
Ivan Bergdahl oljemålning
Ivan Bergdahl oljemålning
Ivan Bergdahl oljemålning
Ivan Bergdahl oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IVAN BERGLUND (född 1929): Grekisk interiör, signerad Ivan Bergdahl, olja på duk, 97 x 69,5 cm

376769

2016-04-18